Warsztaty

Znamy już oficjalnie komplet warsztatów! Przeprowadzimy 2 sesje warsztatowe, a każdy z nich składać się będzie z 9 warsztatów! Pojawiły się one na stronie konferencji w zakładce Warsztaty - whyr.pl/#workshop. Pełny opis warsztatów udostępniliśmy także na GitHub’ie github.com/whyR-conference/warsztaty/. Warsztaty staraliśmy się łączyć w bloki tematyczne - zobaczymy jak uda się ten eksperyment.

Dziękujemy wszystkim przyszłym prowadzącym za zgłoszenia i za chęć wzbogacenia konferencji Why R? 2017. Spośród 25 zgłoszeń wybraliśmy 18, które uznaliśmy za najciekawsze - wybór nie był łatwy.

Wystąpienia - prezentacje, plakaty oraz lightning talks

Udostępniliśmy możliwość zgłaszania wystąpień takich jak prezentacje, plakaty czy lightning talk. Aby zgłosić wystąpienie należy kliknąć w ten link - EDIT: zamknięta rejestracja. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja. Zachęcamy zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem do podzielenia się swoją wiedzą oraz osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z R do podzielenia się informacjami na temat swoich projektów i prac związanych z pakietem R i analizą danych.

Wypełnienie tego formularzu nie jest gwarantem wystąpienia na konferencji. Komitet organizacyjny w przypadku nadmiaru zgłoszeń będzie musiał wybrać taką liczbę przesłanych prezentacji, aby konferencja mogła sprawnie odbyć się w przeciągu 2ch dni.

Rejestracja na konferencję i warsztaty

Tylko wypełnienie formularza dotyczącego rejestracji na konferencję oraz dokonanie opłaty za konferencję i za wybrane warsztaty daje gwarancję uczestnictwa w konferencji i wybranych warsztatach.

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod tym linkiem (EDIT: 19 czerwca - rejestracja zamknięta)

Spotykamy się podczas konferencji aby wymienić się doświadczeniami oraz aby lepiej poznać użytkowników tworzących polską społeczność entuzjastów pakietu R. W formularzu udostępniliśmy nieobowiązkową sekcję, która służy zebraniu informacji na temat profili osób zarejestrowanych na konferencję. Te informacje mogą pomóc przyszłym prowadzącym warsztaty oraz wykłady lepiej dostosować poziom zajęć do oczekiwań oraz możliwości uczestników.

Dodatkowo informacje z tej sekcji mogą przydać się jako dane do konkursów na najciekawszą wizualizację danych, które przeprowadzać mogą nasi partnerzy społecznościowi w ramach działań promocyjnych związanych z reklamowaniem konferencji. Dane zostaną opublikowane bez danych osobowych z innych sekcji formularza.

Każdy kto na co dzień zajmuje się analizą danych na pewno doceni wagę tego zbioru danych : )

Masz pytania?

Pisz na whyr@mini.pw.edu.pl a postaramy się odpowiedzieć.

W imieniu komitetu organizacyjnego

Marcin Kosiński

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego