Miło nam przedstawić nową odsłonę strony konferencji Why R? 2017, na której przedstawiamy komplet informacji i naszych planów.

Zaproszeni goście

Na naszej nowej stronie pojawiły się sylwetki zaproszonych gości, którzy potwierdzili swój udział. Wkrótce chcemy przedstawić Wam wszystkich zaproszonych gości wraz z ich pełnym biogramem na naszym blogu. Takich informacji możecie spodziewać się w ostatnich dniach lutego.

Warsztaty

Ważne: na Waszą prośbę wydłużyliśmy także termin zgłaszania warsztatów do 22 lutego.

Na stronie znajduje się sekcja, gdzie sprwadzić można warsztaty, w których uczestniczyć można w przeddzień konferencji. Informacje o zaakceptowanych przez komitet organizacyjny warsztatach pojawią się 28 lutego.

Rejestracje

Zwróćcię uwagę na tabelkę z datami rejestracji. Ruszamy 1 marca. Oddzielnie będzie można się zapisać na konferencję z warsztatami (koszty również pojawiły się na stronie), a oddzielnie zgłosić będzie można prezentację, plakat albo lightning talk.

Pełne informacje na temat procedury rejestracji pojawią się na naszym blogu.

Co odpowiadają na ‘Why R?’

Nazwa konferencji to świetna okazja do refleksji i podsumowań na temat tego, czemu używamy pakietu statystycznego R? Mamy już 2 wpisy. Jeżeli chcecie podzielić się zwięzłą odpowiedzią na to pytanie to piszcie na adres konferencji whyr@mini.pw.edu.pl

Partnerzy

Wciąż można dołączyć do grona partnerów konferencji. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą w ramach konferencji to piszcie na whyr@mini.pw.edu.pl

W imieniu komitetu organizacyjnego

Marcin Kosiński

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Why R 2017