Prowadzisz na portalu społecznościowym grupę entuzjastów, której tematyka związana jest z tworzeniem oprogramowania, analizą danych, badaniami lub wizualizacją? Zrzeszasz pasjonatów chcących w wolnej chwili rozwijać swoje zainteresowania i dzielić się wiedzą z innymi? Koordynujesz prace fundacji działającej na rzecz aktywizacji społeczeństwa w obszarze rozwoju technologicznego bądź w sferze szerzenia wiedzy? Jesteś blogerem piszącym o nowinkach technologicznych bądź szeroko pojętych zastosowaniach danych? A może reprezentujesz towarzystwo, stowarzyszenie czy jednostkę naukową lub badawczą, w której prowadzone są prace związane z udostępnianiem bądź analizą danych?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedź jest twierdząca, to znak, że nadajesz się na partnera społecznościowego Why R? 2017 - ogólnopolskiej konferencji użytkowników R!

Co oferujemy?

Partnerom społecznościowym oferujemy udostępnienie logotypu na stronie konferencji w sekcji Partnerzy Społecznościowi. Umożliwiamy również udostępnienie informacji zawierającej opis partnera społecznościowego na naszym blogu. Taki wpis na blogu zostanie udostępniony poprzez kanały mediów społecznościowych na profilu konferencji na portalach Facebook i Twitter. Możliwe jest również przekazanie biletów na konferencję do rozdania w ramach konkursów przygotowanych przez partnerów społecznościowych. Dodatkowo w książce konferencyjnej możliwe będzie umieszczenie krótkiej informacji o partnerze społecznościowym, wraz z logotypem i jednym adresem URL.

Jak możesz współpracować?

Od partnera społecznościowego oczekujemy udostępnienia informacji o konferencji Why R? 2017 na swojej stronie internetowej bądź na wydarzeniu grupy pasjonatów. Prosilibyśmy również o udostępnianie wiadomości związanych z rejestracją (whyr.pl -> Harmonogram), takich jak np. rozpoczęcie zgłaszania propozycji na warsztaty, o czym pisaliśmy 15.01.2017

Dodatkowo możesz zgłosić swoją propozycję warsztatu, bądź zgłosić się na konferencję z prezentacją bądź plakatem (rejestracje zaczynamy od 1 marca).

Partnerami społecznościowymi mogą zostać jedynie fundacje, stowarzyszenia, towarzystwa, jednostki naukowe lub badawcze, blogerzy lub grupy entuzjastów zarejestrowane na portalu meetup.com.

Dołącz!

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zaangażowaniem się w organizację Why R? 2017 jako partner społecznościowy, to pisz na nasz adres whyr@mini.pw.edu.pl

Why R?

Jeżeli masz ochotę opublikować na naszym blogu przemyślenia na temat pytania Why R?, to po prostu pisz! Daj nam znać, a pomożemy Ci w kwestiach technicznych związanych z pulikowaniem!

W imieniu komitetu organizacyjnego

Marcin Kosiński

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Why R 2017