Lubisz prowadzić zajęcia praktyczne, szczególnie związane z obszarem data science w R?
A może masz pomysł na ciekawy warsztat i chcesz sprawdzić się w nowej roli prowadzącego?

Gorąco zapraszamy osoby indywidualne oraz instytucje do zgłaszania swoich propozycji warsztatów na konferencję Why R? 2017. Spośród wszystkich propozozycji wybierzemy te, które najbardziej nas zaciekawią, a prowadzących zwolnimy z opłat konferencyjnych. Dodatkowo prowadzącym warsztaty zapewniamy nocleg w Warszawie podczas całej konferencji.

Warsztaty odbędą się 27 września 2017 r. (w przeddzień konferencji) w dwóch blokach 3,5 godzinnych. Przewidywana liczebność grup to około 20 osób. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest zgłoszenie propozycji warsztatu w języku angielskim.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym linkiem.

Termin zgłaszania propozycji upływa 22 lutego!

Update 07.02.2017 - Niektórzy dociekliwi pytają! To odpowiadamy :)! Dzień warsztatowy będzie składał się z porannej sesji warsztatowej (3h + 30min przerwy) i popołudniowej (3h + 30 minut przerwy). Jeden warsztat trwa 3h + 30 minut przerwy i nie przewidujemy warsztatów trwających cały dzień, chyba że ktoś zgłosi 2 warsztaty: jeden na sesję poranną a drugi na popołudniową (wtedy formularz trzeba wypełnić dwa razy).

Chcesz pomóc w organizacji?

Natomiast jeżeli jesteś zainteresowana/y zaangażowaniem się w organizację Why R? 2017, to pisz na nasz adres whyr@mini.pw.edu.pl.

W imieniu komitetu organizacyjnego

Agnieszka Dumania